تبلیغات
مركز كلیپ های بروز - کلیپ ویژه عید غدیر

مركز كلیپ های بروز
 
« كسب درآمد از فروتل »

دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید:

http://roodavar.ir/wp-content/plugins/FAppendImage/images/A6150D9A-0FD9-B411-73CE-FC444645FEA1.jpg

تقدیم به مولا علی به مناسبت عید غدیر


عید گرفتن غدیر

غدیر، تنها نه به عنوان «روزی تاریخی » ، بلکه به عنوان یک «عید اسلامی » مطرح است. عید بودن آن نیز، مراسم و سنتهای خاصی را می طلبد و نه تنها باید آن را عید دانست، بلکه باید آن راعید گرفت و به شادمانی پرداخت و به عنوان تعظیم شعائر دینی، آن را بزرگ داشت و برشکوه آن افزود، تا ارزشهای نهفته در این روزعظیم، همواره زنده بماند و سیره معصومین(علیهم السلام)احیاگردد.

همه این ویژگیها برای این روز بزرگ، موقعیتی والا و ارزشمندپدید آورد، آنچنان که رسول خدا(ص)و ائمه هدی و مومنانی که پیروآنان بودند، از موقعیت این روز شادمان بودند. مقصود ما از«عیدگرفتن » این روز نیز همین است. خود حضرت رسول نیز به این نکته اشاره و تصریح فرموده است، از جمله در روایتی که می فرماید:

«روز غدیرخم، برترین اعیاد امت من است، روزی است که خدای متعال مرا فرمان داد تا برادرم علی بن ابی طالب را به عنوان پرچمی هدایتگر برای امتم تعیین کنم که پس از من به وسیله اوراهنمایی شوند، و آن، روزی است که خداوند در آن روز، دین راکامل ساخت و نعمت را بر امتم به کمال و تمام رساند و اسلام رابه عنوان دین، برایشان پسندید.»

کلام دیگر پیامبر(ص)که فرموده بود: «به من تهنیت بگویید، به من تهنیت بگویید.» نیز نشان دهنده همین عید بودن روز غدیر درکلام حضرت رسول است.

[http://www.aparat.com/v/8XJ0M]

دانلود

طبقه بندی: دانلود كلیپ،  كلیپ مذهبی، 
بهترین كلیپ ها: کلیپ غدیر خم، شاد باش عید غدیر خم است، کلیپ زیبا عید غدیر خم، فیلم شاد عید غدیر،  
پیشنهادات ویژه ما به شما: کلیپ مخصوص شیعیان، تی شرت محرم، کلیپ و فیلم درباره شهادت حضرت فاطمه(س)، کلیپ مذهبی آثار دوستی با امام علی و فرزندان آن حضرت، خرید فیلم امام علی (ع)،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 2 آبان 1392 توسط با مدیریت اکبری