تبلیغات
مركز كلیپ های بروز - گیاه ونوس حشره خوار

مركز كلیپ های بروز
 
« كسب درآمد از فروتل »

دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید:

ونوس حشره خوار

یکی دیگر از عجایب خلقت خداوند آفریدن گیاهان گوشت خوار است این گیاهان حرکت بساوش تنجی دارند و به محض اینکه حشره به روی دام بنشیند اسیر این گیاهان می شود. حتما سرعت حرکت حشرات را  دیده اید. حال تصور کنید این گیاهان می بایست دارای چه سرعتی باشند که حشرات نتوانند از دست آنها فرار  کنند از دیگر عجایب این مخلوق خدای سبحان این است که گیاهان حشره خوار در زمینهایی مانند مردابها یا لجنزارها رشد می کنند که خاک آن از نظر مواد مغذی بسیار فقیر است.
 این گیاهان برای دریافت نیتروژن و مواد مغذی دیگر، به شکار حشرات و استفاده از مواد موجود در آنها پرداخته و برای این منظور  تکامل یافته اند و بوسیله شکار روزی خود را بدست می آورند.

یک نوع از این گیاهان حشره خوار ونوس حشره خوار است (اولین تصویر) هنگامی که یک مگس، عنکبوت یا هر حشره کوچک دیگرى روى برگ هاى این گیاه گوشتخوار گام مى نهد، ماشه برگ را تحریک مى کند و سرانجام آنها را مى چکاند و به این ترتیب، برگ ها به سرعت با جذب آب فراوان به درون سلول هاى خود، متورم مى شوند و نیروهاى وارده از این جریان به برگ، موجب قرارگیرى دو برگ روى یکدیگر و بسته شدن محفظه خواهد شد. همانطور که روشن است، در پایان این عملیات گیاه مى تواند از طعمه به دام افتاده، براى تغذیه استفاده کند.

[http://www.aparat.com/v/1X6kU]
جهت سفارش روی عکس زیر کلیک کنید


ونوس حشره خوار


طبقه بندی: دانلود كلیپ،  اینترنتی،  كلیپ علمی، 
بهترین كلیپ ها: گیاه ونوس حشره خوار، کلیپ رگیاه ونوس حشره خوار، خرید گیاه ونوس حشره خوار، گیاه ونوس حشره خوار چیست، گیاه حشره خوار، گیاه ونوس گوشتخوار،  
پیشنهادات ویژه ما به شما: کلیپ مضرات سیگار کشیدن، ویدیو کلیپ واقعی از سفینه فضایی در آسمان، برخورد واقعی شهاب سنگ با زمین،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 16 فروردین 1392 توسط با مدیریت اکبری