تبلیغات
مركز كلیپ های بروز - کلیپ سوتی های فردوسی پور در برنامه نود

مركز كلیپ های بروز
 
« كسب درآمد از فروتل »

دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید:

سوتی های فردوسی پور در سال 89عادل فردوسی پور برخی مواقع در پایان سال بخش هایی از اتفاقات جالب رخ داده در برنامه ۹۰ را به تصویر می کشد و در صورتی که در پایان سال ۹۱ نیز چنین برنامه ای داشته باشد می تواند از برنامه این هفته خود به خوبی استفاده کند.

در اوایل برنامه و در حالی که مجری ۹۰ مشغول ارائه اطلاعاتی در خصوص تیم های راه آهن و گهر بود تلفن همراهش زنگ خورد که خنده وی را در پی داشت.

استرس ناشی از زنگ خوردن تلفن در برنامه زنده باعث شد تا فردوسی پور تعادل خود را نیز از دست بدهد و نزدیک بود از صندلی خود سقوط کند!
وی در این شرایط نیز یادش افتاد که هنوز مهمان برنامه(محمد فنایی) را معرفی نکرده است و کارشناس برنامه نیز از وی خواست بیشتر مراقب خودش باشد.

فردوسی پور دقایقی بعد از فنایی سوالی پرسید که فراموش کرد جواب آن را از او بگیر


این سوتی ها مال سال 89 است اگه خوب بود نظر بدین باز هم بزارم

[http://www.aparat.com/v/zMwT3]


دانلود کلیپ سوتی
طبقه بندی: دانلود كلیپ،  کلیپ های تفریحی،  کلیپ ورزشی، 
بهترین كلیپ ها: سوتی های فردوسی پور، دانلود سوتی های فردوسی پور، فیلم سوتی های فردوسی پور، کلیپ سوتی های فردوسی پور، دانلود سوتی برنامه نود، سوتی ورزشی، سوتی برنامه زنده،  
پیشنهادات ویژه ما به شما: کلیپ سوتی های فوتبال، کلیپ کل کل رونالدو و مسی، کلیپ بهترین بازیکنان دنیا، کلیپ مسی، آموزش فوتسال، آموزش فوتبال مبتدی تا حرفه ای/اورجینال، خرید فیلم طنز،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 11 اسفند 1391 توسط با مدیریت اکبری